Chcete mít doma něco mimořádného? Rekonstruujete v práci kanceláře a nechcete, aby vypadaly všedně? Doplňte je o moderní vypínače a zásuvky. Tyto drobné doplňky mohou působit luxusně až vznešeně, obzvláště pokud zvolíte řadu Unica colors, která se pyšní možností změnit barvu vnitřního rámečku. Unica colors Light Park to jsou kvalitní a velmi spolehlivé vypínače a zásuvky.

Rozžhavená žárovka na dírkovaném podkladu, pozadí černé

Použijte barvy do vaší domácnosti nebo firmy

Rozzáříte tím nejenom celý prostor, ale i samotný doplněk, který ještě více vynikne a zvýrazní okolní doplňky, podlahy, zdi i nábytek. Odlište se od všech ostatních. Vybírat si můžete hned z několika velice zajímavých variant. Barvy jsou k dostání v různých verzích. Základem je samozřejmě přístroj, tedy samotné zařízení, které se montuje do zdi. Dalším je zásuvka nebo vypínač, dle toho, co si přejete nainstalovat. Montáž je velice jednoduchá a nijak se neliší od klasické instalace. Barva zásuvky může být klasická, ale barva vnitřního rámečku může být jiná, například žlutá, červená, modrá či zelená. K dispozici jsou také velice moderní šedé, černé, stylové pískové nebo krémové. Slušivý doplněk do každé domácnosti a navíc tak praktický, protože vypínače a zásuvky najdeme v každé domácnosti, ale také v každé firmě, zaměstnání, kanceláři i provozovně, v obchodech a na mnohých dalších místech. Využijte možnosti odlišit se a zvýraznit drobnost, která poutá pozornost. Sladěnost materiálů, barev a celkového stylu teprve vaší domácnosti či kanceláři dá parádní design, vkus a styl.
Barvy je vhodné použít jako doplněk, jako výraznou strukturu pro upoutání pozornosti, nebo jako ladný a vkusně sladěný drobný detail. Dejte si záležet na každém detailu a pak bude místnost dokonalá. Každý detail je důležitý a souvisí s celkovým vzhledem.

Luxusní kancelář s dřevěnými stoly, židlemi potaženými světlou kůži, na zemi šedý koberec, televize na zdi a velká okna
Vytvořte si tímto způsobem:

  • Domov, ve kterém se vám bude příjemně žít a pohodlně odpočívat, ale i stylově trávit aktivní volný čas.
  • Kancelář, kde se vám bude každý den příjemně pracovat a kam se každý den budete rádi vracet.
  • Administrativní prostory, kde budete moci oslnit návštěvu vkusně zařízeným prostředím a vypilovaným těmi nejmenšími detaily k dokonalosti.
  • Obchod, kde lidé uvidí atraktivní prodejnu a pocítí sympatickou atmosféru, takže se k vám opět rádi vrátí.
  • Provozovnu, halu nebo prostory, kde lidé budou pracovat a kde si mohou povšimnout zvýrazněných doplňků.