Jak jistě víte, pro venkovní osvětlení je už po dlouhou dobu tím nejlepším řešením opravdu kvalitní výbojka. Každé světlo na ulici, v parku, na parkovišti či třeba na pěší zóně či náměstí je vybaveno tímto světelným zdrojem. Také průmyslové areály nebo sportovní hřiště bývají osvětlena různými druhy výbojek.

Pro venkovní osvětlení bývají v dnešní době nejčastěji využívány sodíkové výbojky, které jsou považovány za nejúčinnější světelný zdroj a to díky dosažení maximálního měrného výkonu a velmi dobré viditelnosti v té nejhustší mlze. Další velkou výhodou těchto světelných zdrojů je jejich dlouhá životnost a to až několik desítek tisíc hodin a samozřejmě jejich nízká spotřeba. K venkovnímu osvětlení se však ještě i dnes používají i rtuťové světelné zdroje, které mají tu výhodu, že je lze použít všech typů svítidel a to jak do uzavřených tak i do otevřených.

Do kategorie výbojek dále řadíme halogenidové světelné zdroje, které se používají spíše k osvětlení vnitřních prostor, ale ne bytových, samozřejmě pro osvětlení například výloh obchodů či výstavišť nebo výrobních hala podobně. Tento světlený zdroj se také pyšní dlouhou životností a samozřejmě také nízkou spotřebou.

Všechny tyto světelné zdroje najdete v té nejvyšší kvalitě od světoznámých výrobců v naší široké nabídce a to za velmi výhodných cenových podmínek. Stačí si jen vybrat správný model, patici, wattáž a další parametry, které vyžadujete.

Ať už tedy hledáte kvalitní osvětlení pro okolí budovy Vaší firmy nebo do výlohy Vašeho obchodu, vždy se spolehněte na náš obchod, kde naleznete přesně to, co hledáte.