Jen my Vám nabízíme tu opravdu nejvyšší kvalitu, co se elektroinstalačního materiálu týče. V naší široké nabídce najdete všechny produktové řady Schneider unica a to od běžných síťových vypínačů, přes nejrůznější spínače a otočné stmívače až po běžné síťové zásuvky a zásuvky anténní, telefonní či datové a nezapomínáme ani na velmi moderně provedené krycí rámy, které se ještě navíc stanou bytovým doplňkem Vašeho interiéru.

Prostě a jednoduše, pokud hledáte tu nejvyšší kvalitu, jste u nás na správné adrese. Produkty z řady Schneider unica jsou jedinečné nejen svou vysokou kvalitou, funkčností a hlavně odolností a dlouhou životností, ale právě svým moderním designem a dokonalou povrchovou úpravou, díky které se stávají téměř bezúdržbovými, protože se na nich téměř neusazuje žádný prach. Jde o leštěný povrch bez jakýchkoliv drážek či ozdobných linií, a proto jej můžete použít naprosto kdekoliv.

Pokud nejste zastánci klasické bílé či slonovinové barvy, tak všechny strojky Schneider unica můžete doladit nádherně barevnými krycími rámy. Stačí jen nahlédnout do naší nabídky a zjistíte, že tyto krycí rámy pro vás máme připraveny v různých velikostech a šířkách a hlavně v mnoha odstínech různých barev, abyste si opravdu měli z čeho vybírat.

Zásuvky a vypínače Schneider unica jsou prostě a jednoduše tím nejlepším, co Vám trh s elektroinstalací může nabídnout a my je pro Vás máme za opravdu velmi příznivých cenových podmínek.
Jsme si jisti, že s naší opravdu obrovskou nabídkou budete spokojeni všichni a každý z Vás si u nás zajisté najde přesně to své. Navíc Vám nabízíme pomoc v podobě našeho nákupního rádce, kterého můžete kdykoliv využít.