Jezdí k Vám na rodinné oslavy anebo přes svátky celá rodina a nevejdete se k jednomu stolu? Nebo pořádáte často oslavy s cateringem či chcete ušetřit místo u Vás doma? Tak to máme pro Vás dobrou zprávu! Skládací stoly. Máme jak zahradní i vnitřní. Ze skládacích stolů si můžete vybrat tvar. Buď kulaté nebo hranaté.

Typy našich skládacích stolů

Kulatý koktejlový stůl – jeho skládání je velmi jednoduché a stůl je super skladný, dáte ho opravdu kamkoliv, jeho rozměry jsou dvou-různé. Můžete si vybral průměr 70 centimetrů, ale i o 10 centimetrů více. Koktejlové stoly se dělí ještě na další podkategorie a to na – elegantní skládací koktejlový stůl, bistro skládací koktejlový stůl a balkónový stolek.

skladaci stul hranaty

Skládací stůl hranatý celý – jeho rozměry jsou 122 centimetrů na 60 centimetrů a jeho složení je velmi jednoduché. Skládá se celý. Poté máme i další větší velikosti, stačí se podívat na naše webovky a vybrat si skládací stůl podle vašich představ.

Skládací stůl hranatý půlený – tento stůl se skládá v půlce, máme ho ještě v jedné variantě, a to v imitaci ratanu.

hranaty stul

Imitace našich stolů

Imitaci našich stolů se snažíme co nejvíc napodobit. Můžete u nás nalézt imitaci dřeva a ratanu. Hranatý stůl má širší využití, vejde se na něj více potravin a věcí. Velmi jednoduše se s ním manipuluje a je skladný. Údržba a čištění stolů je taktéž velmi jednoduchá, stačí pouze utřít čistícím prostředkem a je to. Hranatý skládací stůl má mnoho využití. Můžete ho využít jak na svatební den, tak i na obyčejné oslavy. Tento stůl má opravdu mnoho využití a hodí se do každé situace. Kdežto kulatý stůl je přizpůsobený, aby jejich stabilita neomezovala možný volný pád, nebo se nekymácela a podobně. Většinou kulaté stoly naleznete na společenských kulturních akcích, ale jsou velmi výborné i ve vaší domácnosti. Tak neváhejte, běžte se podívat na naše stránky a nakupovat skvělé skládací stoly, abyste nezmeškali žádnou slevu!