Sháníte dokonalý dárek pro někoho blízkého, který má zdravotní potíže například se zády, klouby anebo trápí vaše rodiče či prarodiče bolest kyčlí, kloubů a zad a sháníte pro ně ideální dárek? Máme pro vás skvělou nabídku! Naše špičková masážní křesla zajistí vám nebo vaším blízkým relaxaci, pohodu a klid a zmírní vaše nebo vašich blízkých zdravotní potíže díky skvělým masážím!

masáž

Co je masážní křeslo Chlorito.cz a k čemu slouží?
Masážní křesla jsou častou výbavou dražších hotelů, lázní, ale i jiných prostor. Křesla vám poskytnou několikaminutovou masáž. Tyto masáže vás zbaví nepříjemné bolesti zad, dále zlepšují krevní oběh, odbourá svalové napětí. Masážní křesla se prodávají v různých barvách a pohybují se také v různých cenách. Také zrelaxuje celé vaše tělo. Křesla také nabízí uklidňující aromaterapii, zkrášlující světelnou terapii i magnetickou masáž chodidel! Křeslo je schopno přizpůsobit se každé postavě a plně tak zapojí masážní hlavice a erbegy. K dispozici máš různé typy masáží pro manuální režim, také ale 3D masáže kdy masážní válečky pronikají hlouběji do svalů. K dispozici jsou také úrovně rychlosti a intenzity, kterou si můžeš dle svých potřeb a přání nastavit. U některých programů si můžeš nastavit i zahřívání zad a lýtek díky kterým se lépe uvolňují svaly. U některých modelů je dostupná funkce – Zero space která zajistí že s křeslem nemusíš vůbec manipulovat, nemusí se pak řešit posunutí těla. Také si můžeš u masáže poslechnout oblíbenou hudbu kdy reproduktory propojíš s mobilním telefonem.

masážní křeslo

Co nabízíme my?
Prodáváme masážní křesla-
1. eAristo černé – jehož součástí je 12 automatických programů, kdy pozor nabízíme dopravu zdarma!
a pak nabízíme masážní křeslo-
2. Future Class- béžové kde je doprava samozřejmě také zdarma u které nechybí ani magnetoterapie. Součástí je tedy 3D masáž, 8 masážních automatických programů aj.