Proměňte svou domácnost v chytrou domácnost již dnes. Na trhu je dnes už spousta výrobců, kteří Vám nabízejí různá řešení pro chytrou domácnost a tím se čím dál více stává reálnější a ne jen snem o budoucnosti. Jednou z takových chytrých vychytávek je chytré osvětlení Philips HUE, které Vám zde nabízíme hned v několika variantách a setech. Jde o opravdu skvělou novinku s možností ovládání na dálku za pomocí Vašeho mobilního telefonu.

lasery, barevné osvětlení, discotéka

Zajímá Vás, jak tento systém funguje v praxi? Základní set chytrého osvětlení Philips HUE obsahuje žárovky s paticí E27, které byste na první pohled nerozeznali od obyčejné běžné LED žárovky nebo obsahuje LED reflektory s paticí GU10, ke kterým si ještě navíc můžete pořídit LED pásky, kterými můžete doplnit vzhled Vašeho interiéru, a které jsou v dnešní době velmi oblíbeným světelným doplňkem.

Ovšem všechny tyto světelné zdroje Vám budou naprosto k ničemu, pokud nejdříve nezprovozníte bránu neboli most. Tato malá a velmi nenápadná krabička je mozkem celé operace a může propojit až několik desítek zařízení. Díky tomuto zařízení se právě Váš mobilní telefon či tablet či jiné zařízení, které chcete využívat k ovládání tohoto osvětlení, propojí se světly za pomocí mobilní aplikace.

Takže po zapojení systému Philips HUE, tedy po zapojení brány a žárovek je důležité ještě celý systém nastavit, což už Vám zabere pouze pár vteřin, je nutné si stáhnout a nainstalovat potřebnou aplikaci do Vašeho mobilu či tabletu. Každé ze světel lze ovládat samostatně. Chytré žárovky tohoto systému mohou vydávat běžné bílé světlo nebo miliony různých barev. Můžete si užívat osvětleného koukání na televizi, či si doma vytvořit malou diskotéku nebo romantické osvětlení k večeři a podobně.

V naší nabídce najdete sety Philips HUE v obou provedeních a také náhradní reflektory za příznivých cenových podmínek.

světlo