bílý vypínač, symbol světla

Vše co je doma pod proudem by mělo být bezpečné a funkční. Lidé si ani neuvědomují, co všechno může doma způsobit špatná elektroinstalace. Pokud stavíte nový dům, určitě si dávejte pozor na to, aby tyto odborné práce byly provedeny kvalitně a použitý materiál byl funkční a bezpečný. Při stavbě domu si veškeré práce a dodaný materiál umíte pohlídat, ale jak je to s elektroinstalací v panelákovém či družstevním bytě těžko odhadnout. Pokud zde nebyla provedena výměna celé elektroinstalace, určitě nebude v nejlepším stavu a bezpečnost všech členů domácnosti je ohrožena. Kromě výměny hlavní elektroinstalace, která je schovaná ve zdech, překontrolujte i elektroinstalační rámečky. Kromě toho, že budou hrát všemi barvami, budou jistě i z poloviny nefunkční a tím pádem i méně bezpečné.

Vyberte si barvičku, která se vám líbí

Ne všichni umí skloubit barvy v interiéru k dokonalosti, a proto své stěny raději malují pouze bílou barvou. Takovou malbou se opravdu nedá nic zkazit, ale váš domov začne být po pár měsících nudný a fádní. Bílá barva dostane nádech šedi a vy se doma začnete cítit unaveně a poklesle. Barev se bát nemusíte, když je správně zkombinujete. Pokud zvolíte i barevné doplňky, bude váš domov příjemným místem, kde se všichni budou cítit spokojeně. Barevně můžete sladit závěsy, nábytek, ale i unica vypínače, mezi nimiž si vyberete ten správný barevný odstín pro váš interiér.

Osvětlení můžete ovládat estetickým rámečkem

Dnešní doba si žádá moderní a kvalitní doplňky. Pryč jsou doby, kdy všechny panelákové byty byly naprosto stejné. Plechové kuchyně a jednobarevné elektroinstalační rámečky, které časem zežloutly, byly jen pro ostudu. Dnes si můžete vybrat z velké řady barevných variant a doladit tak svůj domov k dokonalosti. Za příznivou cenu získáte kvalitní a estetické elektroinstalační rámečky.

bar, světla, koule