Alkohol je sice k dostání všude, ovšem nalít se jako sysel po ránu asi nebude to pravé ořechové. Je totiž ještě spousta povinností. Takže pár panáků nepřichází v úvahu. Jistě, možná by zabraly nějaké prášky, ale o tom se dá s úspěchem pochybovat. Takže už není nic? Nic, co by mohlo pozvednout na pár minut či hodin člověka k lepšímu výkonu? Ale je, a jsou to květy z konopí.

Nyní si pozorný čtenář asi klepne na čelo a prohlásí, že chtěl lepší náladu, a ne do kriminálu. Jenže ony jsou květy povoleny. Jen nesmí obsahovat THC, což je Tetrahydrokanabinol s léčivými účinky, ovšem u nás není povolen. Jen určité nízké procento. Květy konopí se však dají speciálně upravit a také se tak děje. Díky látce HHC se z nich stává zboží, které zakázané látky neobsahuje, ale obsahuje jinou látku s podobnými účinky. A ač je to k nevíře, je to novinka, která se k nám dostala teprve nedávno, a to z USA.

květ konopí

HHC má skutečně podobné účinky. Jako hlavní jsou uváděny například redukce bolesti, nebo ony známé relaxační pocity. Také se uvádí urychlení procesu usnutí, ale to je již sporné u každého jednotlivce. U někoho tak působit může a jiného vůbec. Ostatně, záleží na množství, které ten či onen dotyčný použije. Je to podobné jako s alkoholem, někoho uspí dva panáky a někdo usíná až při druhé flašce slivovice.

sušené konopí

HHC se dá konzumovat ve více formách. Pokud vás to celé zajímá blíže, tak si klikněte na odkaz výše, je to ten text psaný jinou barvou, a tak se dostanete na web, kde jsou rozepsány podrobnosti. Zde se také můžete poučit o HHC skoro do detailu, pokud se vám to podaří pochopit. Mně se to nepodařilo, ale asi protože že jsem z chemie propadal a nikdy ji nepochopil jako takovou.

Nuže, na onom webu si nejen počtete o detailech, ale také si můžete ihned objednat vše, co byste rádi zkusili a na co máte zrovna chuť. Zboží vám přijde co nejdříve.