Ženské tělo je pro muže nevyčerpatelnou studnicí rozkoše a blaha, a jestliže je jeho partnerka zároveň dostatečně milující, a ženou „na úrovni“, se kterou si rozumí i mimo „postel“, pak je to jedna z největších životních výher. Tehdy lze směle prohlásit, že jde o skutečný poklad, jemuž se nevyrovnají ani cihly zlata a diamantové náhrdelníky.

krásná dívka

Život se pak stává „nepřetržitým tobogánem lásky“, jak to vyjádřil Pierre Richard v milostné komedii „Dvojče“ z roku 1984. Vychutnáváte si slast ze vzájemného porozumění, těšíte se jeden na druhého, na jeho přítomnost, a třešničkou na pomyslném dortu je ženské tělo, všechny jeho překrásné tvary, barvy a vůně, počínaje ústy přes ňadra a boky, pupík, hýždě a vagínu až ke stehnům, kotníkům a chodidlům. Vaše žena je pak v takovém okamžiku „k sežrání“, a vy si z ní ujídáte právě to, co vám nejvíc chutná. A k tomu všemu se vám v rozkroku tyčí nesmírně pevný a tvrdý orgán, mnohonásobně zvětšený ze své původní velikosti.

Ale co když…

Ale co když se vás vaše chlouba v rozkroku přestane poslouchat a nemá se k tomu dopřát vám rozkoš, která vám patří? Co když se erekce zastaví? V první řadě se musíte zklidnit, protože oslabení či zástava erekce nepřichází naráz, ale je důsledkem vašeho nevhodného životního stylu. Zamyslíte-li se nad tím, co neděláte dobře, nebudete ani bádat nad tím, kde koupit Viagru, ale postačí vám změnit život tak, aby byl více přirozeným.

sedící žena

Co vám nejvíce pomůže, je odstranit z vašeho života co nejvíce stresových podnětů, pravidelně cvičit a sportovat a zdravěji jíst. Vyházejte ze své spíže všechny cukrovinky s řepným rafinovaným cukrem a výrobky z bílé mouky, zapomeňte na cigarety a alkohol a maso vyměňte za luštěniny a celozrnné obiloviny včetně přirozeně bezlepkových. Dopřejte si více ořechů a kvalitních rostlinných olejů a také ovoce a zeleniny. A proti stresu můžete nasadit i adaptogenní bylinky, například Macu peruánskou, Kotvičník zemní a Korejský ženšen.