Každá žena si jistě zakládá na svém šatníku. A v žádném z nich by neměly chybět dámské legíny. A co teprve zateplené legíny. Termo legíny https://www.disstyle.cz/zateplene-leginy jsou bez pochyby oblíbeným kouskem v každém dámském šatníku. Sluší totiž každé postavě, ať už štíhlé nebo plnější. V kombinaci s úpletovými šaty nebo obyčejným tričkem je žena zkrátka sexy. Úžasné je, že si každá z nás může vybrat legíny přímo “na míru”. Ať už to jsou to push up legíny, které zvýrazňují zadeček, double push up nebo zmíněné legíny zateplené, které navíc oceníme v těchto chladných dnech. Věděli jste, že legíny mohou nosit také muži? Ano, tato móda není pouze ženská záležitost. V minulosti totiž byla tato část oděvu určená hlavně pro muže a to už od středověku.

termo legíny

Dámy si tento módní zážitek mohly dopřávat až od 20. století tak, jak je známe dnes.

Pojďme si tedy připomenout, jaké styly si můžeme zakoupit:

Styly legín

  • Tregíny – podobají se klasickým kalhotám, pas není na gumu, ale je klasicky řešen knoflíkem nebo zipem

  • Džegíny – neboli džínové kalhoty, mají džínový vzhled pouze naznačený, materiál není z džínoviny a jsou pohodlnější

Materiál legín

  • Lycra

  • Bavlna

  • Nylon

  • Vlna

  • Hedvábí

Barvám legín se meze nekladou, ale v poslední době jsou oblíbené především květinové, zvířecí nebo abstraktní vzory. Jak už bylo řečeno, můžete si pohrát s kombinováním a to nejen oblečení, ale také materiálů, vzorů a barev. Zkrátka každá žena si najde to své.

černé legíny

Možná právě vás nebaví trávit čas v obchodech a zkoušet oblečení ve zkušebních kabinkách. Přiznejme si, že “covidová doba” těmto záležitostem také příliš nefandí. Ale možná jste jednoduše pracovně vytížené a čas vám zkrátka na tyto činnosti nezbývá. Možná vám není po libosti nakupovat oblečení přes internet, bojíte se, že vám nebude sedět. Neváhejte ale a klikejte na e-shop, kde si objednáte legíny ve vysoké kvalitě a rozumnou cenu. Stačí vybrat, zvolit velikost… Zaplatíte objednávku a dopravu dle svého a můžete se už jen těšit na váš balíček.